GERSA

Меблі садові Лофт

Походження стилю лофт

У 40-х роках минулого століття ціни на нерухомість в Нью-Йорку почали зростати, через що промисловцям довелося екстрено переносити свої виробництва за межі міста. Раптово спустілими залишилися тисячі заводів і мануфактур, які стали ласим шматочком для творчих особистостей: дизайнери, художники, актори – всі вони не мали великих грошей, але мали смак, та знали, як зробити простий інтер’єр вишуканим та стильним.

Саме вони створили моду на нестандартні поєднання промислової цегляної кладки і затишного текстилю, іржавих металевих труб і живих рослин, яскравого світла і затишних темних куточків.

Характерні риси «індустріальних» меблів

Часи громіздких меблів давно скінчились. Тренд 21 століття – меблі в стилі лофт, для яких притаманні:

Ще однією відмінною рисою стилю лофт є наскрізні стелажі на дві сторони, які використовуються в якості перегородки або самостійних полиць. Особливо ефектно Loft виглядає у великих приміщеннях, оформлених з акцентом на мінімалізм. Звичайно, ніщо не заважає таким меблям знайти своє місце і в невеликих квартирах.

Натуральне дерево (дуб, горіх), шкіра, скло і метал – основні матеріали виготовлення – надають виробам оригінальний зовнішній вигляд і набагато кращий візуальний ефект. Каркаси стільців, ліжок, столів зроблені з металу холодної прокатки з непомітними швами. Деталі з’єднані гвинтами, що значно спрощує збірку і демонтаж.