Снігопад в Києві: як розчищають місто

Увечері 8 лютого в столиці почався сильний снігопад. Як повідомили в КК «Київавтодор», щоб не допустити утворення слизькості і снігових накатів, автодорівці обробляли посипковими матеріалами дороги і вулиці столиці. Почали з мостів, шляхопроводів, спусків і підйомів, магістральних вулиць і вулиць, по яких курсує громадський транспорт.

У комунальній корпорації уточнили, що вночі для оперативної прибирання від снігу широких магістралей міста їх розчищали великими і малими колонами снігоприбиральної техніки.

Для обробки і очищення тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства «Київавтодору», залучили трактори зі спеціальним снігоочисним обладнанням, новітню техніку європейського виробництва «Bucher». Всього до роботи залучили 270 одиниць снігоприбиральної техніки корпорації і 29 бригад по ручному прибиранні.

Вранці 9 лютого дорожники продовжують працювати в посиленому режимі: очищають від снігу вулиці місцевого значення та підходи до пішохідних переходів.

Прибирання і обробку прибудинкових територій забезпечують 3819 працівників житлово-експлуатаційних дільниць. Всього в столиці для подолання наслідків негоди готові понад 600 одиниць снігоприбиральної техніки.

Нагадаємо, в четвер синоптики попереджали про наближення циклону Мартіна, який вкриє центральні області країни снігом висотою до 20 сантиметрів.

Раніше синоптики дали прогноз погоди на весь 2018 рік. Народник обіцяє багато дощів, Гідрометцентр — «температурні гойдалки», кліматологи — морози.

Джерело.